Tożsamość

facebook c    logo synaj small  logo synod white   

logo kana winieta oryginal

dzieci
mlodziez
senorzy

There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Genealogia 

Źródła pochodzenia idei KANY należy doszukiwać się ponad 2000 lat temu. Tak jak za czasów Chrystusa (J 2, 1-12), tak i dzisiaj KANA jest miejscem spotkania wielu pokoleń i radości tworzenia społeczności oraz oddziaływania na środowisko, w którym przyszło realizować swoje plany i marzenia. Dostrzeżenie problemu, wzajemna pomoc i wsparcie jest obecne i dzisiaj w działalności Katolickiego Centrum Edukacji Młodzieży KANA. Każda z zaangażowanych osób współpracująca z KCEM KANA, stara się, aby pomoc skutecznie docierała do potrzebujących wsparcia.

Rok 1998 był czasem, w którym została powołana instytucja, której zadaniem było wsparcie młodych ludzi w starcie życiowym, w drodze ku pełnej dojrzałości, poprzez bezpłatne zajęcia pozalekcyjne prowadzone przez wysokiej klasy wykładowców, trenerów i specjalistów z różnych dziedzin wiedzy.

Na przestrzeni lat zmieniały się potrzeby społeczne a także zmieniała się rola KANY. Dzisiaj KANA jest nowocześnie zarządzaną instytucją realizującą swoją misję wśród dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych w tym Seniorów. Realizując liczne projekty międzynarodowe, regionalne oraz lokalne KANA stara się włączać w kształtowania społeczeństwa obywatelskiego oraz realizować swoją misję sprzed 2000 lat.
EDUKACJA+, bo tak nazywa się idea KANY łączy wielopokoleniowo włączając w proces edukacji element: kultury, aktywności, animacji. Plus oznacza więcej, dlatego proponowane wyjazdy, spotkania, zajęcia, ich różnorodność, nowoczesne narzędzia multimedialne oraz doświadczona i kreatywna kadra prowadząca, stanowią wartość dodaną dla wszystkich uczestników zajęć.

pdf Dekret o powołaniu Centrum 
pdf Statut
pdf Dekret o współpracy Centrum 

Dane rejestrowe:
pdf Rozporządzenie Dz. U. 118/98
pdf NIP 873-26-85-639
pdf REGON 851652063
pdf PKD 2007

Nasi dobroczyńcy

bp-jez

azoty

bgzparibas

centermed

brukbet

psg

steinhof