Przewodnik po projekcie

facebook c    logo synaj small  logo synod white   

placowka_01
placowka_02
placowka_03

IMG 0564Dnia 19 lipca postanowiliśmy że ten dzień spędzimy jak mole książkowe:) Jednak się mile rozczarowaliśmy ponieważ zajęcia które odbyły się w bibliotece to nie tylko czytanie książek to zabawa w świeci książki, Pani animator przeniosła nas do samej akcji ciekawych opowiadań które sami odtwarzaliśmy przez zabawę. Miłe doświadczenie.

IMG 1539Dnia 18 lipca Dzieci Naszej Placówki wraz z opiekunami wybrały się na zajęcie na strzelnicy LOK. Każdy z uczestników miał szanse spróbować swoich sił z broni pneumatycznej. Pomimo młodego wieku niektórych z naszych dzieci były naprawdę trafne strzały. Wyjście to pozwoliło rozbudzić zainteresowanie i przyszłe pasje u dzieci.

dsc09692Z cyklu wakacje na sportowo postanowiliśmy spróbować swoich sił w tenisie ziemnym. Zabawa była fantastyczna, Pan trener pokazała nam że tenis również może nam dać dużo świetnej zabawy i pozwolić na spędzenie aktywnie czasu wolnego. Utwierdziło nas  to w przekonaniu że wybierzemy się tam ponownie.

DSC09678Po warsztatowych zajęciach w Muzeum w Ratuszu Tarnowskim postanowiliśmy dzięki otrzymanym materiałom edukacyjnym przypomnieć sobie o czym mówiła pani przewodnik ale również sami dowiedzieć się czegoś więcej o historii Miasta Tarnowa i nie tylko.

DSC09665Dnia 11 lipca dzieci naszej Placówki wzięły udział w zajęciach zorganizowanych w Muzeum Tarnowskiego Ratusza. Oprócz rysowania, zagadek dzieci wraz z przewodnikiem zwiedzały eksponaty muzealne oraz miały przyjemność przenieść się w czasy Pań i Panów dworu przymierzając stroje dawnych czasów.